Reklamı Geç

ABD'nin hediyesi! Teröristler tünellere zırhlı kulübe yerleştiriyor Son dakika -sondakika haberler

ABD’nin Irak üzerinden TIR'larla gönderdiği zırhlı kulübeler, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi karşısında bulunan terör örgütü PKK/PYD’nin denetimindeki, Suriye’nin Haseke iline bağlı Rasulayn ilçesine ulaştı.
Bu haber 2019-09-11 07:04 eklenmiş ve 12 kez görüntülenmiştir.
ABD'nin hediyesi! Teröristler tünellere zırhlı kulübe yerleştiriyor Son dakika -sondakika haberler
’nin üzerinden TIR'larla gönderdiği zırhlı kulübeler, ’nın Ceylanpınar ilçesi karşısında bulunan terör örgütü /’nin denetimindeki, ’nin Haseke iline bağlı Rasulayn ilçesine ulaştı.

Kepçe yardımıyla kazılan tünel ve hendeklere zırhlı kulübeler yerleştirilmeye başladı. /'li teröristlerin hazırladığı tünel ve hendeklerde çok amaçlı olarak kullanmak üzere yerleştirdiği zırhlı kulübelerin, 'nin Fırat'ın doğusuna yönelik muhtemel operasyonunda lojistik destek merkezi ve silahlı mücadele için kullanılacağı öne sürüldü.

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
Son Dakika Haberleri - SonDakika Haberler , Sondakika haber ,haber, haberler bügün , SONDAKİKA HABERLER, Haber.cicegim.Net
© Copyright 2004-2019 Son Dakika Haberleri - SonDakika Haberler , Sondak. Tüm hakları saklıdır. Bu site Son Dakika Haberleri - SonDakika Haberler alt yapısı ile yapılmıştır.
GUNCEL HABERLER
TÜRKİYE
TEKNOLOJİ
YEREL
YAŞAM
MAGAZİN
php scriptler full warez

YASAL UYARI !

Paylaşımlar otomatik hazırlanan botlar tarafından yapılmaktadır. Paylaşımlar alınan sitelerin kendileri sorumlu olup, sitemiz sorumlu değildir. Yapılan paylaşımlar genel olarak alıntıdır ve alıntı yapılan sayfalar ilgili paylaşımın altına yazılmaktadır. Alıntıların hatalı olduğunu veya bir telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyorsanız, düzeltmemiz veya silmemiz için lütfen öncelikle bizimle iletişime geçiniz. Bizimle iletişime geçilmeden doğacak yasal durumdan sayfamız sorumlu tutulamaz.
Resmi iletişim adresimiz: cicegimnet@yandex.com