Hakan Ural'dan tepki çeken sözler! 'Polemiğe girersen yersin dayağı' Son dakika haberi

Hakan Ural sunuculuk yaptığı programda, hasta yakını tarafından şiddete maruz kalan doktor için, "Kadınla polemiğe girersen yersin dayağı" dedi. Söylediği sözden sonra ise Twitter'da Hakan Ural'a tepki çığ gibi büyüdü.
Bu haber 2019-12-03 17:41 eklenmiş ve 31 kez görüntülenmiştir.
Hakan Ural'dan tepki çeken sözler! 'Polemiğe girersen yersin dayağı' Son dakika haberi script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” adlı programda sunuculuk yapan Hakan Ural, şiddete maruz kalan doktorla ilgili kurduğu cümelelerle sosyal medyada gündem oldu.

cicegim.netcicegim.net

Ünlü isim tepkilere karşılık “Ne ön yargılı insanlarsınız. Biri taş atıyor alayınız tuzla koşuyorsunuz” demekle yetindi.

ÖNCE KÜFÜR ETTİ, SONRA DARP ETMEYE ÇALIŞTI

Pendik’te bir aile sağlığı merkezinde kimliksiz işlem yaptıramayan N.T. isimli kadın, durumu eşine anlattı. Eşine bağırdığı iddiasıyla doktorun odasını basan Ö.T. isimli şahıs ise doktora küfürler edip, doktoru darp etmek için elinde fırçayla doktora saldırmaya çalıştı. Kapıyı kilitleyen doktor darptan kıl payı kurtuldu. O anlar da güvenlik kamerasına yansıdı.